Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
hom avm hakkında

Bretz Interiors and Furniture Hom Design Center’da!

Hom Design Center’ın şık ve zarif markalarından biri olan Bretz Interiors and Furniture, 1971 yılından beri birbirinden şık mobilyaları ve elegant aksesuarları ile ev ve ofislerinize yeni bir hava katmaya devam ediyor. 

 

48. yılını kutlayan Bretz Mobilya ve Dekorasyon, uzun yılların vermiş olduğu tecrübesi ile, profesyonel mimar kadrosu ve mekân tasarımcılarından oluşan ekibiyle müşterilerine A’dan Z’ye hizmet veriyor. Alışılmışın dışında bir konsept yaratan Bretz, mobilyalara renk ve ruh verirken dekorasyon modasına da damgasını vuruyor. Bretz eşsiz tasarımlarıyla kaliteyi bütünleştirirken, özgün stiliyle de dekorasyon severlerin gönlüne taht kuruyor.

Bretz’in profesyonel mimar kadrosu ve mekan tasarımcılarından oluşan ekibi sayesinde öncelikli olarak mimari bir ekip evinizde arzu ettiğiniz bölümlerin teknik çizimlerini yaptıktan sonra, Bretz mekan tasarımcıları kumaş, perde, aydınlatma, aksesuar ve mobilya gibi dekorasyona dair tüm kalemlerde müşterilerinin hayatını Bretz ürünleriyle kolaylaştırıyor.

 

Art Deco stili ve Chakra renkleriyle alışılmışın dışında bir konsept yaratan Bretz, 1920’lerin Fransa menşeli çiçekleri, iri gülleri,  tropikal yaprakları, kuşlarından ilham alan sanat akımı Art Deco’nun yeniden yorumlandığı geometrik desenli mobilya ve objeler, modern evler için ideal bir estetik ve görünüş sunuyor.

 

Firma sahibi Merve Ata Arslan’ın belirttiği gibi 2018 hedefleri arasında olan Londra’da mağaza açmanın verdiği mutluluğu yaşarken aynı zamanda eş zamanlı olarak da Hom Design Center’da mağaza açtıklarını söylüyor. Bretz Interiors and Furniture markasının Hom Design Center bünyesinde bulunmasının hem marka ve mağaza sahipleri için bir kazanım hem de dekorasyon seven tüketiciler için bir kazanım olarak görülüyor.

Dekorasyon severlerin yeni buluşma noktası olan ve Skyland İstanbul bünyesinde bulunan Hom Design Center, 2. Kattaki mağazası ile yeni müşterilerinin evlerini güzelleştirmek için sizi bekliyor.

PAYLAŞ