Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
hom avm hakkında

Estetik Decor Hom Design Center’daki Mağazası ile Sizlerle!

Estetik Decor, Hom Design Center 3. kattaki mağazasıyla sizleri bekliyor. Estetik Decor, mobilyadan tekstile, aydınlatmadan dekorasyon ürünlerine kadar geniş yelpazede ürünler sunuyor. Estetik Decor, çizgilerinde modernliğin, desenlerinde doğanın ve dünyadaki etnik çizgilerin izini bulabileceğiniz, çok yönlü olan gerçek bir tasarım markası olarak öne çıkar.

 

2010’dan beri büyük bir tutku ile mobilya üretimi yapan Estetik Decor, yalnızca mobilya markası değil aynı zamanda bir yaşam tarzı markasıdır. İstanbul’da kurulan ve özellikle deri konusunda uzman olan Estetik Decor, deri parçaların tasarlanması konusunda da büyük tecrübeye sahiptir.

Estetik Decor, ev dekorasyon, oturma grubu, Hom Design Center

Firma sahibi Serdar Ufuk tarafından sınırları ve kuralları olmayan, özgür bir ruh olarak tanımlanan Estetik Decor, farklı tasarım çizgilerine sahip çağdaş ve aynı zamanda elegant bir duruş sergiler.

Zengin kültürel çeşitliliğin, hayallerinizdeki mekanları yaratabilmek için ilham olduğu felsefesi ile ilerleyen Estetik Decor, dikkatle seçilen doğal malzemeler ile kaliteli işçiliği birleştirerek zamansız parçalara imza atar. Özenle tasarlanan ve üretilen her bir parça, yaşam alanlarınızı canlandırmak için ayrı karakterlere sahiptir.

ayna, boy aynası, Estetik Decor, Hom Design CenterMobilya, aydınlatma, zemin ürünleri ve ev tekstili gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan Estetik Decor, evinizin her alanı ve her ihtiyacı için kaliteli ürünleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verir. Mobilya kanadında koltuk, bench, berjer, tv ünitesi, konsol, yatak odası ürünleri ve sehpalar gibi birçok ürün çeşidi bulunur. Duvar Çözümleri içinse, dekoratif aynalar, duvar sanatı ürünleri, duvar ve tv panelleri yer alır. Ev tekstili ürünleri içinde, dekoratif yastık ve minderler, şık masa örtüsü ve runner çeşitleri, koltuk ve kanepe kaplama kumaşları bulunuyor.

Estetik Decor, ev dekorasyonu, oturma grubuEstetik Decor, firma sahibinin markaların konseptlerini dünyaya açacağı ve pazarlayacağı bir merkez olarak tanımladığı Hom Design Center’daki mağazası ile yaşam alanlarınıza yeni bir dokunuş yapmak için sizi bekliyor.

PAYLAŞ